O firmie

Jesteśmy niezależnym specjalistą od nowych
i zamiennych części dla branży CNC.

TBI Technology – lider w branży CNC

Firma TBI Technology Sp z o.o. rozpoczęła swoją historię w branży CNC w 2008 roku, z wizją przedsiębiorstwa, które pomoże Klientowi zaprojektować i wykonać produkt zaawansowany technologicznie. Nasza droga od przedstawiciela handlowego do wytwórcy maszyn i urządzeń została doceniona przez rynek. Z dumą oznaczamy naszą linię maszyn VC ?Wyprodukowane w Polsce?.

Od początku towarzyszyła nam dbałość o markę, poprzez dobór niezawodnych produktów i standardu wyposażenia, modyfikacje stosowanych rozwiązań technicznych oraz rozwój produktów komplementarnych. Oferujemy obrabiarki CNC do frezowania i toczenia o szerokim zakresie możliwości obróbczych.

Maszyny CNC – uniwersalność w standardzie

Doświadczenia, które płyną ze współpracy z naszymi klientami pokazują, że jedną z ważnych cech maszyny CNC jest jej uniwersalność. Pod tym hasłem kryje się:

  • stosowanie znanych i znormalizowanych komponentów sprawdzonych dostawców,
  • większość funkcjonalności w standardzie, dzięki czemu maszyny CNC marki TBI mają szerokie zastosowanie w procesie obróbki skrawaniem.

Dbamy o naszych klientów dlatego:

  • utrzymujemy minimalne stany magazynowe,
  • gwarantujące krótki czas dostawy,
  • tworzymy narzędzia pozwalające na szybki kontakt i zamówienie,
  • otworzyliśmy sklep internetowy z narzędziami,
  • udostępniamy zgłoszenia serwisowe on-line.

Minimalizacja czasu przestoju

Minimalizacja czasu przestoju maszyny CNC to nasze najnowsze wyzwanie. Od 2020 roku w standardzie montujemy urządzenia pozwalające na wstępną zdalną diagnostykę maszyny, usunięcie części usterek oraz lepsze przygotowanie mobilnego serwisu.

Widzimy szerokie możliwości rozwoju rynku CNC w Polsce dlatego planujemy zwiększenie produkcji maszyn CNC oraz rozwój kompetencji w zakresie dostarczania spersonalizowanych, zrobotyzowanych instalacji przemysłowych.

W naszej siedzibie w Raciborzu posiadamy centrum montażowe i serwisowe, ponadto zespół mobilnych serwisantów i handlowców w całej Polsce oraz sieć dealerską w Europie. Firma wspierana jest przez zespół narzędziowni Domgos i Domgos 2, które uzupełniają możliwości techniczne i technologiczne TBI Technology.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Skontaktuj się z nami Zobacz więcej
Zapytaj o produkt
Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z zespołem naszych specjalistów.

Formularz kontaktowy